Bizi Arayın
Otel Seçiniz
Geliş Tarihi
Dönüş Tarihi
Yetişkin

Spa & Wellness

Çin, Ayurvedik, Bali, Uzak Doğu, Türk tedavileri ve ritüelleri gibi dünyanın dört bir yanındaki egzotik tedaviler Corendon Playa Kemer (Ex. Grand Park Kemer) tesisimizin Spa Merkezinde Sizi bekliyor.

Tedavilerimizin çeşitliliği nedeniyle, Size en uygun olanı kesinlikle bulacaksınız. Ayrıca yoğun tuz oranına sahip Akdeniz’in sularından da faydalanabilirsiniz.

Masaj ve Vücut Bakımı

Corendon Playa Kemer (Ex. Grand Park Kemer) Spa merkezi Size İsveç aromaterapi, hatta çift masöz ekibince uygulanan ayurveda hayati yağ masajı gibi çok çeşitli masajlar sunuyor. Tedaviler arasında refleksoloji, shiatsu, Tayland, Hawai ve Bali masajları yer almakta. Kısa süre önce doğum yapmış olan Misafirlerimiz için olduğu gibi 13 ila 19 yaşları arasındaki Misafirlerimiz içinde özel masaj alternatifleri sunuyoruz.

Türk Hamamı

Geleneksel Türk hamam ritüellerine dayanan bu tedavi, bedeniniz ve ruhunuz için bir ferahlıktır. Spa' mızın özel mermer alanında uygulanan ritüel, bronzlaşmak için iyi bir hazırlık ve destektir. Mineral çamur banyosunun eklenmesiyle de çeşitlenebilen tedavi, özel bir çay ritüeli ile tamamlandı.

Sauna

Sauna dinlenmek ve rahatlamak için mükemmel bir yerdir. Saunanın doğru ve düzenli kullanılması, solunum ve kardiyovasküler sistemi stres yaratmadan düzenler. Sauna seansları ayrıca hastalıklara karşı Sizi korumak için vücudunuza güç katar.


Kampanyalardan Haberdar Olun
Kampanyalardan Haberdar Olun
Bizi takip edin
Rezervasyon için
CALL CENTER
444 4 885
Evcil Hayvan Kabul Formu
vardetaylar için tıklayın...Galeri için tıklayın...grand-park-kemer238trYükleniyor. Lütfen bekleyiniz.238320spa-wellness3corendon-playa-kemer,aktiviteler,spa-wellness245238KEMER • ANTALYAsub Çocuk
0
Corendon Hotels
Grand Park Kemer, Misafirlerine lüks Spa hizmetleri ve Antalya körfezine bakan açık yüzme havuzları sunuyor. Grand Park Kemer tesisimizin tüm odalarında sakinleştirici renklerle dekore edilmiş olan geniş pencereler bulunmaktadır. Bu sayede eşsiz deniz veya orman manzaralı bol miktarda doğal ışığın nüfuz ettiği odalarda kalmanın tadına varabilirsiniz.
Connect with Us: https://www.facebook.com/corendonhotels.com.tr
Phone: +90 242 824 98 01
Email: info@corendonhotels.com.tr
Çifteçeşmeler Mahallesi, Atatürk Caddesi Beldibi 3 Mevkii No:195, 07985 Kemer, Antalya TÜRKİYE
View Map
Map Position: 36.6877533, 30.5705999
Check In: 02:00 PM
Check Out: 12:00 PM
Feature 1: Fitness Center
Feature 2: Free WiFi
Feature 3: Room Service
Best Available Rate ,
220 TRY DAY
Payment Method: Cash
Payment Method: Discover
Payment Method: MasterCard
Payment Method: VISA
We are the premier choice for Luxury Hotel.
Available Language: English, Turkish, German, Russian, Dutch
Star Rating: 5
Pets Allowed: False
Smoking Allowed: False
Room rates: TL220 - TL699