Bizi Arayın

CORENDON HOTELS & RESORTS

1997 yılında kurulan Corendon Touristic, Hollanda ve Belçika’nın önde gelen tur operatörlerindendir.

Corendon Misafirlerine en uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli tatil sunmak için tur operatörü, seyahat acentesi, havayolu ve otel hizmetleri vermektedir.

Corendon Hotels & Resorts çatısı altında yurt içinde Antalya’nın Lara ve Kemer bölgelerinde olmak üzere 2 oteli bulunmaktadır.  

Antalya’nın plajlarıyla ünlü Lara, Kundu bölgesinde sınırsız gündüz ve gece aktiviteleri ve su kaydırakları ile Aileler tarafından tercih edilen aynı zaman da Havalimanına yakın mesafesi sebebiyle iş adamlarının, toplantı organizasyonlarının tercihi Grand Park Lara 12 ay hizmet vermektedir. Akdeniz‘in saklı köşesi Kemer’in Beldibi bölgesinde doğa ile iç içe olan Corendon Playa Kemer (Ex. Grand Park Kemer)'dir.

Tüm tesislerimizde Engelli Misafirlerimizin özel ihtiyaçlarına hizmet edecek Misafirlerimizin tatilini kolaylaştıracak özel odalarımız bulunmaktadır.

Corendon Hotels & Resorts;  Misafirlerimizin tatilleri sırasında evlerindeki rahatlığı ve konforu yaşamalarını sağlamayı amaç edinmiştir.


Kampanyalardan Haberdar Olun
Kampanyalardan Haberdar Olun
Bizi takip edin
Rezervasyon için
CALL CENTER
444 4 885
Evcil Hayvan Kabul Formu
yokdetaylar için tıklayın...Galeri için tıklayın...grand-park-kemer238trYükleniyor. Lütfen bekleyiniz.238236alis-mini-club-fa3corendon-playa-kemer-fa,entertainment-fa,alis-mini-club-fa245238KEMER • ANTALYAsub Çocuk
0
Corendon Hotels
Grand Park Kemer, Misafirlerine lüks Spa hizmetleri ve Antalya körfezine bakan açık yüzme havuzları sunuyor. Grand Park Kemer tesisimizin tüm odalarında sakinleştirici renklerle dekore edilmiş olan geniş pencereler bulunmaktadır. Bu sayede eşsiz deniz veya orman manzaralı bol miktarda doğal ışığın nüfuz ettiği odalarda kalmanın tadına varabilirsiniz.
Connect with Us: https://www.facebook.com/corendonhotels.com.tr
Phone: +90 242 824 98 01
Email: info@corendonhotels.com.tr
Çifteçeşmeler Mahallesi, Atatürk Caddesi Beldibi 3 Mevkii No:195, 07985 Kemer, Antalya TÜRKİYE
View Map
Map Position: 36.6877533, 30.5705999
Check In: 02:00 PM
Check Out: 12:00 PM
Feature 1: Fitness Center
Feature 2: Free WiFi
Feature 3: Room Service
Best Available Rate ,
220 TRY DAY
Payment Method: Cash
Payment Method: Discover
Payment Method: MasterCard
Payment Method: VISA
We are the premier choice for Luxury Hotel.
Available Language: English, Turkish, German, Russian, Dutch
Star Rating: 5
Pets Allowed: False
Smoking Allowed: False
Room rates: TL220 - TL699